Opkikkertje

We kunnen allemaal wel eens een steuntje in de rug gebruiken. Hier volgen wat uitdrukkingen om je in het Frans aan te moedigen.

 • Tu peux le faire !
  > Je kunt dit!
 • Continue comme ça !
  > Ga zo door!
 • N’abadonne pas !
  > Geef niet op!
 • Crois en toi.
  > Geloof in jezelf
 • Vas-y !
  > Ga ervoor!

Nieuws:

 • Parijs in eigen huis

  Parijs in eigen huis

  Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus zakendoen in Frankrijk Speciale cursus Frans voor KLM Online Franse les via Zoom Tarieven zakelijk Particulier Individuele cursussen Frans Cursus Frans voor beginners: groepscursus Frans A1 Groepscursus Frans A2 Conversatiecursus Frans B1 en B2: Tarieven particulier Agenda Blog Ons team Contact Parijs in eigen huis Home Zakelijk Cursus zakelijk […]lees méér
 • Franse onomatopeeën

  Franse onomatopeeën

  Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus zakendoen in Frankrijk Speciale cursus Frans voor KLM Online Franse les via Zoom Tarieven zakelijk Particulier Individuele cursussen Frans Cursus Frans voor beginners: groepscursus Frans A1 Groepscursus Frans A2 Conversatiecursus Frans B1 en B2: Tarieven particulier Agenda Blog Ons team Contact Franse onomatopeeën Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus […]lees méér
 • Hippe taal

  Hippe taal

  Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus zakendoen in Frankrijk Speciale cursus Frans voor KLM Online Franse les via Zoom Tarieven zakelijk Particulier Individuele cursussen Frans Cursus Frans voor beginners: groepscursus Frans A1 Groepscursus Frans A2 Conversatiecursus Frans B1 en B2: Tarieven particulier Agenda Blog Ons team Contact Hippe taal Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus […]lees méér
 • Franse persoonlijke voornaamwoorden

  Franse persoonlijke voornaamwoorden

  Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus zakendoen in Frankrijk Speciale cursus Frans voor KLM Online Franse les via Zoom Tarieven zakelijk Particulier Individuele cursussen Frans Cursus Frans voor beginners: groepscursus Frans A1 Groepscursus Frans A2 Conversatiecursus Frans B1 en B2: Tarieven particulier Agenda Blog Ons team Contact Franse persoonlijke voornaamwoorden Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans […]lees méér
 • Er in het Frans

  Er in het Frans

  Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus zakendoen in Frankrijk Speciale cursus Frans voor KLM Online Franse les via Zoom Tarieven zakelijk Particulier Individuele cursussen Frans Cursus Frans voor beginners: groepscursus Frans A1 Groepscursus Frans A2 Conversatiecursussen Frans B1/B2 Tarieven particulier Agenda Blog Ons team Contact Er in het Frans Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus […]lees méér

Nieuwsbrief