Tips: Bingen in de Kerstvakantie

In de Kerstvakantie lekker luieren, terwijl je toch aan je Frans werkt? Wie Netflix heeft hoeft zich niet te vervelen. Hier geven we een paar tips voor Franse series. Je kunt trouwens in het Frans gewoon ‘le binge-watching’ gebruiken, maar je kunt ook kiezen voor het minder gangbare ‘visionnage boulimique’.

In Au Service de la France draait het om de geheime dienst in de jaren zestig. Voor wie houdt van Franse absurde humor.

Een groep agenten doet hun best hun beroemde klanten tevreden te houden in de serie Dix pour cent, terwijl hun privéleven vooral in de soep loopt. Het is hilarisch om te zien hoe in de serie allerlei Franse beroemdheden zichzelf spelen (zoals Juliette Binoche).

Wat doe je als je slagerij niet zo goed loopt? Ombouwen tot coffeeshop lijkt een goed idee … of toch niet? In Family Business krijgt het familiebedrijf een nieuw elan.

Wat doe je als je terug kunt gaan naar een verleden waarin je nog gelukkig was en je misschien wel de uitkomst kunt veranderen? In Il était une seconde fois probeert Vincent zijn relatie alsnog te redden.

In Le Bazar de la Charité draait het om 3 vrouwen wiens leven een onverwachte wending krijgt na een brand. Die brand heeft trouwens echt plaatsgevonden in 1897 in Parijs.

Chaotische waanzin zoals je die alleen in Franse komedie vindt: Plan Coeur (of The hook up plan). Hierin krijgt de single Elsa ongevraagd hulp van haar 2 beste vriendinnen om aan de man te komen. Dat pakt niet helemaal uit zoals ze hadden bedacht.

Een abonnement op Netflix kost minimaal €7,99 per maand.

Nieuws:

 • Parijs in eigen huis

  Parijs in eigen huis

  Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus zakendoen in Frankrijk Speciale cursus Frans voor KLM Online Franse les via Zoom Tarieven zakelijk Particulier Individuele cursussen Frans Cursus Frans voor beginners: groepscursus Frans A1 Groepscursus Frans A2 Conversatiecursus Frans B1 en B2: Tarieven particulier Agenda Blog Ons team Contact Parijs in eigen huis Home Zakelijk Cursus zakelijk […]lees méér
 • Franse onomatopeeën

  Franse onomatopeeën

  Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus zakendoen in Frankrijk Speciale cursus Frans voor KLM Online Franse les via Zoom Tarieven zakelijk Particulier Individuele cursussen Frans Cursus Frans voor beginners: groepscursus Frans A1 Groepscursus Frans A2 Conversatiecursus Frans B1 en B2: Tarieven particulier Agenda Blog Ons team Contact Franse onomatopeeën Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus […]lees méér
 • Hippe taal

  Hippe taal

  Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus zakendoen in Frankrijk Speciale cursus Frans voor KLM Online Franse les via Zoom Tarieven zakelijk Particulier Individuele cursussen Frans Cursus Frans voor beginners: groepscursus Frans A1 Groepscursus Frans A2 Conversatiecursus Frans B1 en B2: Tarieven particulier Agenda Blog Ons team Contact Hippe taal Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus […]lees méér
 • Franse persoonlijke voornaamwoorden

  Franse persoonlijke voornaamwoorden

  Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus zakendoen in Frankrijk Speciale cursus Frans voor KLM Online Franse les via Zoom Tarieven zakelijk Particulier Individuele cursussen Frans Cursus Frans voor beginners: groepscursus Frans A1 Groepscursus Frans A2 Conversatiecursus Frans B1 en B2: Tarieven particulier Agenda Blog Ons team Contact Franse persoonlijke voornaamwoorden Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans […]lees méér
 • Er in het Frans

  Er in het Frans

  Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus zakendoen in Frankrijk Speciale cursus Frans voor KLM Online Franse les via Zoom Tarieven zakelijk Particulier Individuele cursussen Frans Cursus Frans voor beginners: groepscursus Frans A1 Groepscursus Frans A2 Conversatiecursussen Frans B1/B2 Tarieven particulier Agenda Blog Ons team Contact Er in het Frans Home Zakelijk Cursus zakelijk Frans Cursus […]lees méér

Nieuwsbrief